Doneeractie in het nieuws!

Doneeractie in het nieuws!

Wilfred Buijs, één van onze leden van Stoomgroep Kerkwerve heeft het initiatief genomen om een doneer actie te organiseren. Omdat we afhankelijk zijn van onze bezoekers en thans erg beperkt zijn door de maatregelen omtrent Corona missen we deels de inkomsten om diverse projecten te kunnen voortzetten. Daarom zijn wat onderhoudsprojecten naar voren gehaald. Op dit moment werken we daarom hard met een kleine groep leden om de baan weer voor het seizoen in top conditie te krijgen. Met name de LGB baan en de hoge baan liggen er straks hopelijk weer perfect bij. Maar er is een reële kans dat we geplande evenementen ook in 2021 moeten uitstellen. Hopelijk kunnen we wel de grote rijdag van 2021 organiseren en daar weer een gezellig evenement van maken op het mooiste plekje van Schouwen. Wilt u u steentje bijdragen en ons helpen in deze moeilijke tijden. Steun ons dan met uw donatie zodat we ons motto Rijden en Gezelligheid weer kunnen voortzetten. Ga naar de doneer actie pagina en klik op “Doneer” Hartelijk dank voor uw bijdrage!

Geld inzamelen | Doneeractie.nl

https://www.doneeractie.nl/steun-stoomgroep-kerkwerve/-50607

Eén gedachte over “ Doneeractie in het nieuws!

Geef een antwoord