Sponsoractie Plusmarkt

Sponsoractie Plusmarkt

Spaar mee voor StoomGroep Kerkwerve met de sponsorpunten actie van de Plusmarkt. Help mee en spaar onze stichting gezond! Van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november 2021 ontvang je bij elke 10 euro aan boodschappen* en wekelijkse actieproducten een sponsorpunt met een unieke code. Je bepaalt zelf aan welke club of vereniging je jouw sponsorpunt(en) schenkt. En hoe meer sponsorpunten je spaart, hoe meer euro’s dat oplevert voor de kas van jouw cluppie! Ook kun je digitaal zegels sparen bij deze spaarcampagne. Je ontvangt dan direct 1 sponsorpunt gratis! Deze actie is behalve in Scharendijke mogelijk bijna bij elke Plusmarkt in Nederland. Kies bij donatie van uw sponsorpunt gewoon StoomGroep Kerkwerve!

Klik hier om uw punten te doneren:

https://mijn.plus.nl/sponsorpunten/verzilveren?id=3554

Geef een antwoord